Tu znajdziesz najlepsze polskie i zagraniczne głosy lektorskie

Nagrania lektorskie – Baza głosów

Szukasz idealnego głosu do spotu reklamowego, prezentacji lub audiobooka? Chcesz wypromować swój produkt lub usługę, lecz nie jesteś pewien, który lektor spełni Twoje potrzeby? Nasza baza głosów jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości! Jeśli nie masz doświadczenia, możesz liczyć na naszą pomoc w dobraniu odpowiedniego, profesjonalnego głosu. Poniższa baza lektorów, to kilkadziesiąt najlepszych polskich i zagranicznych głosów lektorskich, które sprawdziły się w tysiącach projektów wykonanych dla naszych klientów.

Znajdziesz tu nagrania lektorskie, będące naszymi dotychczasowymi realizacjami, prezentujące ogromne możliwości i talent naszych lektorów. Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy specjalne filtry, za pomocą których wyselekcjonujesz głosy męskie, damskie, dziecięce, a także głosy polskie i zagraniczne. Dzięki filtrom, wybierzesz również jedną z trzech grup lektorskich – Economic, Master, Exclusive. Potrzebujesz reklamy radiowej na już? Skorzystaj z filtra dostępności, który pokaże, czy wybrany przez Ciebie lektor zrealizuje zlecenie w przeciągu kilku godzin. Wykorzystaj filtr dotyczący grupy lektorskiej.

LEKTOROpisRodzajDostępnośćGrupa

Szukasz konkretów ? Pomożemy !

Jeśli chcesz, abyśmy to my wybrali idealnego lektora do Twojego projektu – przejdź od razu do zamówienia. Otrzymasz próbki lektorów, doskonale dopasowanych do Twoich oczekiwań.