01 Jacek Brzostyński – Profesjonalny lektor do wynajęcia do filmów

Tego lektora nie trzeba przedstawiać, bo każdy zna brzmienie jego głosu z setek filmów i programów. Jego głos lektorski i zdanie „Czytał Jacek Brzostyński” zapisały się na zawsze w historii filmografii. Znamy go z filmów takich jak "Kill Bill", "Gwiezdne Wojny" oraz "Spider-Man", a także z serialu "Przyjaciele". Początkowo swoją karierę wiązał z pracą w teatrze i telewizji. Jako profesjonalny lektor zaczął działać w latach 80. - dzisiaj osiągając status kultowego polskiego lektora.

Ciekawa barwa głosu sprawia, że jego popularność wśród klientów nie słabnie. Jeśli szukasz rozpoznawalnego lektora do wynajęcia, wybór jest jasny - Jacek Brzostyński! Doskonały lektor do filmów, reklam radiowych i telewizyjnych, audiobooków, szkoleń i prezentacji. Zapoznaj się z bezpłatną próbką głosu i postaw na rozpoznawalność i najlepszą jakość.

Więcej o Jacku Brzostyńskim przeczytasz na naszym blogu odwiedzając adres: https://bankglosow.com/profesjonalni-lektorzy-te-glosy-kazdy-zna-czesc-i-jacek-brzostynski/