exclusive

14 grudnia 2018

Alek

Alek
19 marca 2018

01 Stanisław Olejniczak

Kultowy lektor VOICE OVER ogólnopolskich kanałów telewizyjnych. To rozpoznawalny, doskonały, charakterystyczny głos. Spot reklamowy z tym lektorem przykuje uwagę każdego odbiorcy.
16 marca 2018

Ryszard

Ryszard Radwański
16 marca 2018

Radosław Popłonikowski

Z wykształcenia aktor, dzięki czemu w połączeniu z fantastyczną barwą głosu powstają najlepsze nagrania. Lektor, którego możesz usłyszeć w filmach: Harry Potter, X-Men, Spider-man, Dr House, Roswell, Gwiezdne wojny i wielu innych. M.in. znana serialowa postać - aspirant Józek Piecuch z serialu Plebania.
16 marca 2018

01 Mirosław Utta

Czołowy lektor filmowy TVP, którego głos rozpoznawalny jest jak kraj długi i szeroki. Lektor znany również dzięki udzielaniu swego głosu pod kultowe seriale i gry: Nieustraszony, Batman, Batman przyszłości, Stranglehold, trylogii S.T.A.L.K.E.R. itd.
16 marca 2018

Marcin 2

Marcin Sanakiewicz
16 marca 2018

I Krzysztof Banaszyk

Obecnie jeden z najbardziej pożądanych lektorów, plasujący się na samym szczycie topowych głosów lektorskich i dubbingowych w Polsce. Jego głos usłyszysz w filmach i audiobookach: Gra o tron, Wiedźmin, Hobbit, Logan: Wolverine, Transformers, Star Wars, X-Men, Kung Fu Panda itd. Lektor z offu znanych programów: You Can Dance i Top Model.
16 marca 2018

JANUSZ ZADURA

Janusz Zadura
15 marca 2018

01 Jacek Brzostyński – Profesjonalny lektor do wynajęcia do filmów

Tego lektora nie trzeba przedstawiać, bo każdy zna brzmienie jego głosu z setek filmów i programów. Jego głos lektorski i zdanie „Czytał Jacek Brzostyński” zapisały się na zawsze w historii filmografii. Znamy go z filmów takich jak "Kill Bill", "Gwiezdne Wojny" oraz "Spider-Man", a także z serialu "Przyjaciele". Początkowo swoją karierę wiązał z pracą w teatrze i telewizji. Jako profesjonalny lektor zaczął działać w latach 80. - dzisiaj osiągając status kultowego polskiego lektora.

Ciekawa barwa głosu sprawia, że jego popularność wśród klientów nie słabnie. Jeśli szukasz rozpoznawalnego lektora do wynajęcia, wybór jest jasny - Jacek Brzostyński! Doskonały lektor do filmów, reklam radiowych i telewizyjnych, audiobooków, szkoleń i prezentacji. Zapoznaj się z bezpłatną próbką głosu i postaw na rozpoznawalność i najlepszą jakość.

Więcej o Jacku Brzostyńskim przeczytasz na naszym blogu odwiedzając adres: https://bankglosow.com/profesjonalni-lektorzy-te-glosy-kazdy-zna-czesc-i-jacek-brzostynski/