REKLAMA RADIOWA

Reklamy radiowe – Głos lektora do reklamy

Nasza praca to nasza pasja! Od ponad 22 lat produkujemy reklamy radiowe i potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Realizację zaczynamy od określenia potrzeb klienta, poznajemy jego branżę oraz grupę docelową. Następnie przygotowujemy perswazyjny/ciekawy/humorystyczny/zapadający w pamięć tekst reklamy, podkreślając atuty i mocne punkty reklamowanego tematu. W następnej kolejności, dobieramy najbardziej odpowiednie głosy do reklamy, uwzględniając jednocześnie dynamikę spotu, charakter i rodzaj przekazu – w zależności od jego typu, wybieramy głosy damskie, męskie lub dziecięce. Skupiamy się na tym, by reklama była zapamiętywalna i trafiała do wybranych odbiorców. Kiedy lektor do reklamy oraz treść komunikatu zostaną zaakceptowane, rozpoczynamy nagrania, obróbkę techniczną materiału oraz mastering. Profesjonalny realizator dźwięku, pracuje wraz z producentem nad finalnym brzmieniem spotu, wyodrębniając atuty nagrania, dodając odpowiednią muzykę oraz efekty.

Kiedy reklama radiowa jest już gotowa, pozostaje jedynie jej emisja i cieszenie się wymiernymi sukcesami Twojej kampanii radiowej!

Reklamę radiową przygotowujemy w 2-3 wersjach do wyboru.

Zmiany techniczne w spocie wykonujemy GRATIS i od ręki.

PORTFOLIO

Więcej korzyści:

Licencja do emisji spotów w dowolnych stacjach radiowych w regionie: GRATIS!

Zmiany techniczne w spotach: od ręki i GRATIS!

Terminy realizacji: nawet w kilka godzin.
Opłata za express GRATIS!

Przejdź do cennika reklam radiowych

O reklamie radiowej wiemy wszystko!

Zleć produkcję reklamy radiowej. Jak to zrobić? Prześlij nam gotowy tekst lub wytyczne do stworzenia scenariuszy na e-mail biuro@overtime.pl lub skorzystaj z formularza zamówień. Potrzebujesz więcej informacji ? Zadzwoń: 604 201 407

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7

Przygotowanie scenariuszy, świetne głosy lektorskie, muzyka, efekty, realizacja, mastering – wszystko to wykonujemy na najwyższym poziomie. Spoty radiowe produkujemy dla stacji radiowych, agencji reklamowych i firm z całej Polski i zagranicy od 1995 roku.

Potrzebujesz wyjątkowej muzyki? Zleć jej wykonanie. Utwory które możesz tu posłuchać, były komponowane właśnie na zamówienie do konkretnych projektów.
Muzyka royalty free do spotów radiowych i telewizyjnych, filmów, prezentacji, stron www. Bogactwo muzyki, którą możesz wykorzystać do swojego projektu. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my skomponujemy lub wybierzemy z istniejącej bazy odpowiednie utwory i przedstawimy ci ofertę.
GRATIS dostosowanie podkładu do twoich potrzeb – odpowiedni format, cięcie, pętlenie, remix.

Portfolio muzyki komponowanej na zamówienie