Studio nagrań lektorskich

Studio lektorskie

Posiadamy profesjonalnie wyposażone studio lektorskie, w którym udźwiękawiamy spoty TV, filmy, gry i animacje dla naszych klientów. To właśnie tutaj produkujemy reklamy radiowe, a lektorzy przedstawieni w naszej bazie nagrywają głos np. do audiobooków lub zapowiedzi telefonicznych. Obszerny bank głosów pozwala wybrać spośród dziesiątek profesjonalistów.  Załoga OVERTIME Studio dba o to, by ostateczny kształt zamówienia był na jak najwyższym poziomie. Zajmiemy się udźwiękowieniem Twojego filmu promocyjnego, prezentacji lub reklamy telewizyjnej, a następnie zmontujemy i zsynchronizujemy audio i video, tak by tworzyły integralną i spójną całość. Kochamy muzykę i dźwięk, więc możesz mieć pewność, że nadamy Twoim materiałom duszę i profesjonalny szlif. Dodamy efekty, dopasujemy wyjątkową muzykę do Twojego projektu i sprawimy, że wywrze on ogromne wrażenie na odbiorcy.

Nasza bogata baza głosów lektorskich pozwala nam podejmować się wielu wyzwań związanych z udźwiękowieniem. Realizacja każdego projektu wykonywana jest z pasją i dbałością o detale. Tworzymy muzykę na zamówienie oraz jingle dla stacji radiowych i firm, przygotowujemy oprawę dźwiękową pokazów, targów i wydarzeń promocyjnych, wykonujemy montaż i udźwiękowienie trailerów filmowych. Mając na względzie najwyższe standardy, w naszym banku można znaleźć doskonałą jakość podkładanego głosu zarówno w aspektach technicznych, jak i lektorskich. Współpracujemy również z wytwórniami płytowymi.

Jak działamy?

Kompleksowo! Na rynku funkcjonujemy od ponad 20 lat. Nasze studio lektorskie zrealizowało tysiące nagrań na potrzeby kina, radia, telewizji i Internetu. Wybrane realizacje udostępniliśmy poniżej. Jednak to zaledwie mały fragment tego, co potrafimy, jakie mamy możliwości i co możemy Ci zaproponować. Jesteśmy elastyczni i kreatywni – nie boimy się żadnego wyzwania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Uważnie wsłuchujemy się w to, jakie są Twoje potrzeby, aby sprostać założeniom projektu i Twoim oczekiwaniom. Oferujemy m.in.:

  • nagrania lektorskie – w języku polskim oraz w dowolnym języku obcym
  • głosy lektorskie męskie, kobiece, dziecięce i charakterystyczne
  • reklamy radiowe, jingle, zajawki i promosy
  • autorskie kompozycje muzyczne lub dobranie podkładów z banków muzyki
  • audiobooki – nagrania, realizacja, udźwiękowienie muzyczo-efektowe
  • piosenki reklamowe
  • montaż
  • udźwiękowienie i synchronizację audio-video
  • pełną postprodukcję video
  • mastering

Zależy Ci na czasie? Dzięki bogatej bazie profesjonalnych głosów lektorskich i naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie nagrania jeszcze tego samego dnia.

Zlecając nam wykonanie Twojego projektu audio lub udźwiękowienie projektu video, zostanie Ci przypisany w OVERTIME Studio kierownik projektu, który dopilnuje każdego etapu Twojego zlecenia i będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie produkcji.

Czas wykonania zamówienia zależy od złożoności projektu – choć warto wiedzieć, że jesteśmy prawie tak szybcy jak dźwięk, ktory nagrywamy 😉

Jeśli potrzebujesz pomocy profesjonalnego studia lektorskiego, załoga OVERTIME Studio jest do Twojej dyspozycji.

Złóż zamówienie TUTAJ, lub napisz maila na biuro@overtime.pl

Jesteśmy tu dla Ciebie 