Studio nagrań muzycznych

Studio nagrań – Łódź

Oferta dostarczanych usług to znacznie więcej niż tylko baza głosów lektorskich. W naszym studio nagrań znajdziesz twórczą atmosferę, merytoryczne wsparcie muzyczne i techniczne oraz przyjazne podejście. W Studio Nagrań Muzycznych OVERTIME Łódź, potrafimy dostrzec potencjał każdego muzyka i wokalisty, sprawiając że poczujesz się tutaj swobodnie i pokażesz maksimum swych umiejętności i talentu. A my to zarejestrujemy

W Studiu Nagrań Muzycznych OVERTIME Łódź (dokładnie Aleksandrów Ł.) możesz zrealizować:

Nagrania całych albumów muzycznych

Nagrania demo

♪ Nagrania wokali do gotowych podkładów muzycznych

Nagrania zespołów muzycznych

♪ Miks i mastering materiału zrealizowanego u nas oraz zarejestrowanego w innych miejscach

Wykonanie i montaż nagrań video z sesji nagraniowych (teledyski)

Twoją sesję poprowadzi Przemysław Sokalczuk – doświadczony realizator dźwięku ze świetnym uchem i ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów muzycznych, muzyk sesyjny i kompozytor.

Materiał muzyczny możemy zarejestrować na poszczególnych trackach lub nagrać instrumenty i wokale na tzw. setkę. Zarejestrowany materiał zostanie następnie poddany w studiu edycji i zmiksowany w całość. Jeżeli konieczne są nagrania lektorskie, nasz bank głosów pozwoli wybrać odpowiednich do tego zadania ludzi z naszej bazy. W etapie końcowym wykonamy mastering utworów. Przeczytaj więcej TUTAJ o organizacji i przebiegu sesji nagraniowych w Studio Nagrań OVERTIME Łódź.

Realizujemy również nagrania w terenie – jeśli zespół posiada salę/pomieszczenie, w którym akustyka jest dobra i muzycy czują się w nim komfortowo, to zabieramy sprzęt ze studia i nagrywamy na Waszej miejscówce. Następnie edycja i obróbka dźwięku odbywa się w Studio Nagrań OVERTIME.

Studio Nagrań Muzycznych Łódź (Aleksandrów Ł.) jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Bezpośredni kontakt do realizatora dźwięku:

Przemysław Sokalczuk Tel.: 608 321 094 E-mail: studio@overtime.pl